ÇİFTETELLİ

ÇİFTETELLİ
Değerli vatandaşlar AKP iktidarı yaptığı ve yapmaya devam edeceği zamlarla üretici ve tüketicileri nefes alamaz duruma getirmiştir. Ben bu yazımda rakamsal değerler veremiyorum çünkü bu rakamlar artık yerinde durmuyor sürekli değişiyor. Bu nedenle genelleme yapıyorum. AKP iktidarı ve koşulsuz destekçisi MHP ne yapıyor peki,
Doğalgaza ZAM
Elektriğe ZAM
Benzine ZAM
Mazota ZAM
LPG’ye ZAM
Gıda ürünlerine ZAM
Tarımsal ürünlere ZAM
Sanayi ürünlerine ZAM
Sebze ve meyvelere ZAM
Giyim ve kırtasiye ürünlerine ZAM
Hülasa yaşam için gerekli her şeye ZAM ZAM ZAM ZAM…….

Değerli vatandaşlar bizlere yaşatılan tüm bu olumsuzluklar bildiğiniz gibi enerji kaynaklarının, tahıl ürünlerinin, sanayi, gıda ve ilaç hammaddelerinin ithal edilmesini etkileyen döviz hareketlerini başarı sayan iktidarın elde ettiği sonuçlardır. Bu sonuçlar ile AKP yönetimi bizlere;

Araçlarınızı parka çekin, üretim yapmayın, dengeli beslenmeden vazgeçin, hastalanmayın, traktörlerinizi bağlayın, aydınlatmak için elektriği, ısınmak için Doğalgazı kullanmayın vs.Yaşamayın kardeşim yaşamayın diyor değil mi?

Bu iktidarın icraat ve uygulamadaki yetersizliklerinin sonucu olarak; Sanayici beklemede, Üretici şaşkın, çiftçi-esnaf-işçi-memur-emekli-öğrenci perişan durumda…… Yarın ne olacak endişesi içerisinde.

Değerli vatandaşlar fiyatlar artık yerinde durmuyor. Tıpkı dolar ve Euro gibi çiftetelli oynuyor. Ancak milletimiz yorgun, bitkin, çaresiz oyuna katılamıyor. Bu oyuna sebep olan kim? Sizin de bildiğiniz gibi AKP ve destekçisi MHP. Milletimiz sadece ve sadece seyrediyor ve oyun sırasının kendisine gelmesini bekliyor.. Milletimiz sıra kendisine geldiğinde bu oyuna öyle bir katılacak ki görme gitsin!
Selam ve Saygılarımla
Cezmi Orkun
DOĞRU PARTİ Genel Başkan Yardımcısı
(Enerji, Tabii Kaynaklar ve Madencilik Politikaları Başkanı)

Yorum bırak